Referencje

Kazimierz Budek
Bochnia
  „Współpraca z Panem Jakubem była czystą przyjemnością!
Zaprojektowane przez niego mieszkania były przeznaczone na sprzedaż
i ku mojemu zaskoczeniu „poszły” jako pierwsze, a to najlepsza
rekomendacja!”
Agnieszka
i Michał
Ryszka
Olkusz
  Budowa i wykończenie naszego domu przerażało nas, ale dzięki pomocy Pana Jakuba wszystko przebiegło idealnie!

Nie spodziewaliśmy się takiego zaangażowania ze strony całego zespołu firmy iPW, a efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Gorąco polecam współprace z tą firmą i przemiłym Panem Jakubem.”
Karina 
Chmielek
Kraków
 

„Podejmując  współpracę ze mną, Pan Jakub nie miał łatwego zadania. Moje mieszkanie ma zaledwie 30m2 a ja jestem wymagającą klientką.

Jednak nie spodziewałam się, że z tak małego metrażu można zrobić takie cuda i to za tak niewielkie pieniądze! Dziękuje za cierpliwość i za spełnienie moich marzeń!”

Karolina 
Cierniak-Zuzia
Warszawa
 

„Zawsze marzyłam o domu jedynym w swoim rodzaju. Dzięki tej firmie mam swój mały azyl. Zaledwie zarys przekształcono w koncepcję. 
W najdrobniejszych szczegółach dopilnowano realizacji.

Jestem wprost zachwycona bezproblemowym przebiegiem współpracy, dotrzymywaniem terminów, kompleksowością i rzetelnością firmy. Polecam!”

Radosław 
Grześkowiak
Warszawa
 

„Ze znalezieniem odpowiedniego architekta do zaprojektowania mojego apartamentu miałem niebagatelny problem.

Na szczęście trafiłem do biura projektowego Pana Jakuba i „zaiskrzyło” między nami! Współpraca przebiegła idealnie, profesjonalizm mnie zaskoczył, a z Kubą przyjaźnimy się do dziś.”

Łukasz 
Bukowski
Nowy Wiśnicz
 

„Kupując mieszkanie dla singla nie spodziewałem się, że jego zaprojektowanie może być trudne. Jednak po kilku dniowej walce z kartką i ołówkiem poddałem się i zacząłem poszukiwania profesjonalisty.

Polecono mi firmę iProjektowanieWnetrz i był to strzał w dziesiątkę!  Projekt wykonany był profesjonalnie i z wyczuciem smaku, ale przede wszystkim był przemyślany. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę!”

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
32-731 ŻEGOCINA
UL. ŻEGOCINA 473
  POKAŻ NA MAPIE
04-218 WARSZAWA
UL. CZECHOWICKA 25
PN - PT
9:00 - 17:00