O firmie

NAZYWAM SIĘ
JAKUB WŁODARCZYK

i jestem właścicielem firmy iProjektowanieWnętrz.

ZOBACZ
FILM

zobacz
 

CO WYRÓŻNIA MNIE OD INNYCH PROJEKTANTÓW?

Przede wszystkim to, że wybór zawodu nie był pomysłem chwili, lecz procesem zachodzącym we mnie od wielu lat.

Dzisiaj wydaje mi się, że tak naprawdę od zawsze wiedziałem, że architektura będzie całym moim życiem.

  NAJLEPSZY
ZESPÓŁ

Zgrany zespół to podstawa dobrze działającej firmy, dlatego architekci i graficy, z którymi pracuję, są wybrani spośród najlepszych.

Każdy wykonany projekt jest wynikiem pracy kilku osób, dlatego jest dopracowany w każdym detalu.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i wyjątkowej wyobraźni możemy wraz z inwestorem stworzyć projekt wnętrz dopasowany dla jego indywidualnych potrzeb.

  KOMPLEKSOWA
REALIZACJA

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Nasza firma zajmuje się także kompleksową obsługą inwestycji, co oznacza, że budową, projektem i wykończeniem zajmiemy się za Was!

Jest to możliwe dzięki temu, że wizje projektantów realizuje nasza własna firma budowlano-wykończeniowa.

DORADZTWO

W ramach kompleksowej obsługi jesteśmy do Państwa dyspozycji także podczas wybierania materiałów budowlanych i wykończeniowych,oferujemy rabaty na ich zakup w sklepach z nami współpracujących lub pośredniczymy w negocjacjach cenowych z innymi sklepami i hurtowniami.

 

  MIEJSCE
W KTÓRYM TWORZYMY
 

WIELCY ARTYŚCI

 

Jedną z siedzib naszej firmy jest Nowy Wiśnicz, miasto w którym obecnie również mieszkam. Inwestorzy zawsze pytają dlaczego akurat to małe miasteczko wybrałem na swój dom, dlaczego nie Karków czy Warszawa?  Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest zaproszenie ich na kolejny etap projektu, czyli omówienie koncepcji właśnie tutaj.  Nowy Wiśnicz jest miejscem urokliwym, jego górzysty teren sprawia, że wychodząc na taras widzę panoramę miasta z niebywałą historią.

To tutaj urodzili się wielcy artyści tacy jak Jan Brzękowski  polski poeta, pisarz i teoretyk poezji, artysta-malarz Juliusz Kossak, Czesław Dźwigaj oraz znany aktor Wiesław Komasa. Głównym miejscem przyciągającym uwagę turystów  jest niewątpliwie zamek Kmitów i Lubomirskich, jedno z najcenniejszych w Polsce dzieł wczesnobarokowej architektury rezydencjonalno – obronnej

Ziemia wiśnicka na przestrzeni dziejów gościła wiele wybitnych osób. W zamku przebywali królowie polscy, kardynałowie, poeci i pisarze, wybitni włoscy malarze i muzycy, politycy i mężowie stanu. W Wiśniczu napisana została, wydana drukiem, pierwsza polska książka kucharska.. Urzeczony pięknem krajobrazu i zabytków odpoczywał w Wiśniczu, w swoim dworku, Jan Matejko. W niedalekiej Królówce urodził się i spędził dzieciństwo Kazimierz Brodziński – poeta, prekursor polskiego romantyzmu. Nowy Wiśnicz jest również fabryką młodych talentów gdyż znajduje się tutaj Liceum Plastycznym im. Jana Matejki, którego historia sięga 1945 roku.

Z  punktu widzenia architekt i pasjonata to miejsce jest dla mnie magiczne, wprost stworzone dla artystów, to tutaj mogę tworzyć z pasją….

“Z punktu widzenia architekt i pasjonata to miejsce jest dla mnie magiczne,
wprost stworzone dla artystów, to tutaj mogę tworzyć z pasją….”

 

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO
32-731 ŻEGOCINA
UL. ŻEGOCINA 473
  POKAŻ NA MAPIE
04-218 WARSZAWA
UL. CZECHOWICKA 25
PN - PT
9:00 - 17:00